Dūmtraukiai ir dūmtakiai

Pristatomi dvisieniai apšiltinti kaminai židiniams ir kieto kuro katilams, įdėklai į kaminus kieto kuro ir dujiniams katilams, kaminai dujiniams įrenginiams, kaminai iš polipropileno, kaminai iš aliuminio, koncentriniai kaminai, juodo metalo pajungimo vamzdžiai židiniams ir krosnelėms.
ideklai i kaminus, ideklai kaminams, pajungimas prie dumtraukio, metaliniai kaminai

Subkategorijos

 • Dvisieniai dūmtraukiai

  Pristatomi kaminai yra dvisieniai apšiltinti dūmtraukiai kurie susideda iš dviejų, vidinio ir išorinio, vamzdžių. Tarp jų yra šiluminė izoliacija - įpučiama spec būdu, kad pagerinti izoliacines savybes, šiluminė izoliacija apsaugo kaminą nuo greito atvėsimo, sulaiko šilumą, pagerina trauką, šie dūmtraukiai gali būti montuojami prie pastato, katilinės išorinės sienos arba pastato viduje. Maksimali darbinė temperatūra - 600 C; Produkcija atitinka Europos sąjungos saugumo reikalavimus (CE 0432-BPR-119972 pagal EN 1856-1), jai suteiktas kokybės kontrolės sertifikatas ISO 9001:2000 ir aplinkos apsaugos sertifikatas ISO 14001:2004.

 • Įdėklai į kaminus...
  Įdėklai montuojami į esančius plytinius ar betoninius kaminus, siekiant juos apsaugoti nuo greito suirimo veikiant karščiui ir agresyviam kondensatui, Jie skirti natūralia trauka šalinti degimo produktus iš šildymo įrenginių, kuriuose deginamas dujinis, skystas arba kietas kuras.
 • Juodo metalo pajungimo...
  Naudojama židinių, krosnelių, ir kitų kieto kuro įrenginių prijungimui prie dūmtraukių sistemos.Trumpalaikė maksimali darbinė temperatūra 1000'C. Maksimali darbinė temperatūra 600'C.
 • Lankstūs įdėklai į...
  Lanksčių įdėklų į kaminus sistema yra puikus sprendimas renovuojant senus esamus dūmtraukius, ypač tais atvejais, kai dėl jų kreivumo neįmanoma sumontuoti standžių įdėklų. Sistema skirta natūralia trauka šalinti degimo produktus iš šildymo įrenginių, kuriuose deginamas dujinis, skystasis arba kietas kuras. Sistema atspari suodžių užsidegimui, tinkama eksploatuoti drėgnomis sąlygomis, o maksimali darbinė temperatūra 600°C. Įdėklas gaminamas iš 0,12 mm storio rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno juostos. Gali būti naudojamas kaip dūmtakis t.y galima jo pagalba prijungti židinius, kieto kuro ar net dujinius katilus.
 • Kaminai iš...
  Naudojama kondensacinių dujinių katilų degimo produktams pašalinti.
 • Priedai
  Traukos reguliavimo ir kita įranga

Aktyvūs filtrai